11 yıllık çift, PRP ve akupunktur tedavisiyle çocuk özlemine son verdi

HomeSAĞLIK

11 yıllık çift, PRP ve akupunktur tedavisiyle çocuk özlemine son verdi

- 11 yıllık çift, PRP ve akupunktur tedavisiyle çocuk özlemine son verdi DİYARBAKIR - Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinde yaşayan 29 yaşındaki ...

Bu ‘Masal’ın kahramanı doktoru
Bu hastalık çocukların geç yürümesiyle kendini gösterebiliyor!
“Tozkoparan İskender” çok yakında TRT1 ekranlarında

– 11 yıllık çift, PRP ve akupunktur tedavisiyle çocuk özlemine son verdi

DİYARBAKIR – Şanlıurfa‘nın Viranşehir ilçesinde yaşayan 29 yaşındaki Cansu Hatipoğlu, 11 yıllık evliliğinde çocuk sahibi olmak için gitmedik tedavi merkezi bırakmadı. Tedavilerde olumsuz sonuç alan Hatiploğlu, arkadaş tavsiyesi üzerine Diyarbakır’da Kadın Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Prof. Dr. Hakan Çoksüer’e göründü. PRP ve akupunktur gibi kullanılan tedavi yöntemleri sonuç vermesiyle çocuk hasreti son buldu.

Viranşehir’de yaşayan 11 yıllık evli Cansu Hatipoğlu, çocuk sahibi olmak istedi. Doğal yoldan ve tedaviler sonucu çocuk sahibi olamayan Hatipoğlu, bu süreçte birçok yerde tedaviler gördü. Yapılan tedaviler olumsuz sonuç verince umutlarını yitiren Hatipoğlu, arkadaş tavsiyesi üzerine Diyarbakır’da Kadın Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Prof. Dr. Hakan Çoksüer’e başvurdu. Cansu Hatipoğlu’nda, ileri derece yumurta rezervinin azlığı ve tüplerin kapalı olduğu teşhisi konuldu. Yapılan akupunktur, PRP ve yumurta detoks tedavileriyle çiftin 9 yıl sonra çocuk hasreti son buldu.

“Hastaya özgü protokol tedavileri uyguladık”

11 yıldır evli olduğunu, 9 yıldır çocuk istediklerini ve olmadığını ifade eden Cansu Hatipoğlu, hangi doktora gittiyse hiçbir şekilde fayda görmediğini dile getirdi. En sonunda bir arkadaşının vesilesi ile Hakan hocayı internet üzerinde tanığını, internetten araştırdığını aktaran Hatipoğlu, “Baktım yorumlar falan güzeldi. Birde şansımı burada denemek istedim. 1 aylık tedavi gördüm. 1 ayda bu yumurtaları dondurma işlemi oldu. Ondan sonra tüp bebek transferi oldu. Çok şükürde şuan da zaten kucağımda. Çok mutluyum, Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin inşallah. Ben ondan razıyım, Rabbimde ondan razı olsun inşallah” şeklinde konuştu.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / RIDVAN KILIÇ

YORUMLAR

WORDPRESS: 0