Başrolünde Okan Bayülgen’in olduğu "Göz Açıp Kapayıncaya Kadar", YouTube'da gösterimde - 7/24 Haber | Son dakika - Güncel Haberler - Korona Haber

Başrolünde Okan Bayülgen’in olduğu “Göz Açıp Kapayıncaya Kadar”, YouTube’da gösterimde

Başrolünde Okan Bayülgen’in olduğu “Göz Açıp Kapayıncaya Kadar”, YouTube’da gösterimde

T24 Kültür Sanat Kahve tutkunu bir adamın kahvenin gerçek hikâyesini öğrenme arayışının anlatıldığı yarı belgesel film türünde çekilen ‘Göz Açıp ...

İBB Genel Sekreter Yardımcısı Mahir Polat: Neden ecdad yadigarını önce tamamen yıkıp, sonra taklidini yapıp buna bir de ihya diyorsunuz?
Pedro Almodóvar, yeni filmi “Madres paralelas” için setlere döndü
İstanbul Film Festivali çevrimiçi film gösterimlerine şubat ayında da devam ediyor

T24 Kültür Sanat

Kahve tutkunu bir adamın kahvenin gerçek hikâyesini öğrenme arayışının anlatıldığı yarı belgesel film türünde çekilen ‘Göz Açıp Kapayıncaya Kadar’ın senaryosu, Okan Bayülgen ve Selin Atasoy tarafından kaleme alındı.

Başrolünde Okan Bayülgen’in olduğu film, iyi kahvenin nasıl yapılacağından, en güzel haliyle nerede içileceğine, müzik, tarih ve edebiyat dünyasında nasıl bir yer edindiğinen, Türkiye’de kahve üretimine kadar pek çok konuyu alanında uzman kişilerin bakış açısıyla yansıtıyor.

Türk edebiyatının önemli isimlerinden Ahmet Ümit, tarihçi ve akademisyen Emrah Safa Gürkan, parfümör ve koku uzmanı Vedat Ozan, müzisyen Tuncer Tunceli, yemek yazarı Sahrap Soysal ve yiyecek-içecek iletişim danışmanı Osman Serim gibi alanında profesyonel isimlerin anlatımıyla kahvenin hikayesine yeni bir pencere açıyor.

‘Göz Açıp Kapayıncaya Kadar’ı izlemek için

YORUMLAR

WORDPRESS: 0