Beşiktaş yönetimi, Trabzonspor maçından önce Sergen Yalçın'la yeni sözleşme imzalamak istiyor - 7/24 Haber | Son dakika - Güncel Haberler - Korona Haber

Beşiktaş yönetimi, Trabzonspor maçından önce Sergen Yalçın’la yeni sözleşme imzalamak istiyor

Beşiktaş yönetimi, Trabzonspor maçından önce Sergen Yalçın’la yeni sözleşme imzalamak istiyor

Beşiktaş'ın başına geçtiği günden bu yana kısıtlı imkânlara rağmen başarılı bir grafik sergileyen teknik direktör Sergen Yalçın, sezonun ilk ...

Ahmet Nur Çebi: Kadınlarımızla gurur duyuyoruz
Ercan Taner: Avrupa kupalarında, figüran ülke olma yolunda süratle ilerliyoruz
Son Dakika: Beşiktaş’ta Sergen Yalçın depremi! Giresunspor hezimetinin ardından istifa sinyali verdi

Beşiktaş’ın başına geçtiği günden bu yana kısıtlı imkânlara rağmen başarılı bir grafik sergileyen teknik direktör Sergen Yalçın, sezonun ilk devresini lider kapatmayı başardı. Deneyimli çalıştırıcıya Konyaspor ve Gaziantep FK yenilgilerinin ardından “Sözleşmeni yenileyelim” teklifi yapan yönetim, “Önce takımı toparlayalım, önümüzü görelim, mukavele kolay” yanıtı almıştı.

Gelinen noktada zirveye kurulan ve şampiyonluk için mücadele veren Beşiktaş’ta, bu hafta yönetim ve Sergen Yalçın bir araya gelerek yeni mukaveleyi Trabzonspor maçı öncesi imzalamak için görüşme gerçekleştirecek.

MAAŞI DA İYİLEŞTİRİLECEK

Sezon sonundan itibaren geçerli olmak üzere Yalçın ile 2 yıllık yeni kontrata imza atılacak ve 2023’e kadar birlikte yola devam edilecek. Başarılı hocanın 6 milyon TL olan yıllık maaşı da iyileştirilecek.

Sergen Yalçın’ın herhangi bir rakam konuşmadığı, yönetimin kendi belirleyeceği ücreti hocaya sunacağı kaydedildi. (Sabah)

YORUMLAR

WORDPRESS: 0