"Fatih Terim'e camiadan 'başkan ol' ziyaretlerinin tekrar başladığını duydum" - 7/24 Haber | Son dakika - Güncel Haberler - Korona Haber

“Fatih Terim’e camiadan ‘başkan ol’ ziyaretlerinin tekrar başladığını duydum”

“Fatih Terim’e camiadan ‘başkan ol’ ziyaretlerinin tekrar başladığını duydum”

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim ile ilgili önemli bir iddia ortaya atıldı. Futbol yorumcusu Serdar Ali Çelikler, katıldığı bir ...

Kanada’dan Rusya’ya Navalni yaptırımı
Eski TÜİK Başkanı Aydemir’den “Merkez Bankası” yorumu: Bu başkanın ömrünün de uzun olacağını sanmıyorum
Erdal Sağlam: Ekonomi Reform Paketi Bakan Elvan’ın hazırladığı şekliyle çıkmadı; Prof. Erişah Arıcan etkili oldu

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim ile ilgili önemli bir iddia ortaya atıldı. Futbol yorumcusu Serdar Ali Çelikler, katıldığı bir televizyon programında “Fatih Terim‘e camiadan ‘başkan ol’ ziyaretlerinin tekrar başladığını duydum” ifadelerini kullandı.

Haber Global ekranlarında yayımlanan Kontra programında Serdar Ali Çelikler, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in başkan adayı olabileceğini iddia etti. 

Çelikler, Mustafa Cengiz yönetimi seçilirse, Fatih Terim devam etmeyebilir” derken, “Galatasaray’da Fatih Terim’e ‘Başkan ol’ diye, bundan yaklaşık 4 ay evvel bir grup gidip söyledi. Bu zaten Galatasaray camiasında biliniyor. Fatih Terim’e camiadan ‘başkan ol’ ziyaretlerinin tekrar başladığını duydum” dedi.

Çelikler, “Fatih Terim aday olursa zaten birçok aday yarışta olmaz. Ahmet Ocaklı haricinde birisi başkan olursa da, Fatih Terim’le çalışmaya devam etmezler”  diye konuştu.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0