Fenomen gelin Hanife Gürdal ayrılık haberini küfürlü sözlerle açıkladı - 7/24 Haber | Son dakika - Güncel Haberler - Korona Haber

Fenomen gelin Hanife Gürdal ayrılık haberini küfürlü sözlerle açıkladı

Fenomen gelin Hanife Gürdal ayrılık haberini küfürlü sözlerle açıkladı

Katıldığı evlilik programları ile şöhreti yakalayan fenomen gelin Hanife Gürdal, özel hayatı ile sık sık sosyal medyanın diline düşüyordu ...

57 yaşındaki Hülya Avşar’dan yıllara meydan okuyan paylaşım
Şarkıcılığa soyunan Merve Boluğur şaşırttı: Elektro popçu oluyor
Demet Akalın’dan Dubai tatili eleştirilerine yanıt: Otelim de uçağım da sponsor, Allah garibana veriyor

Katıldığı evlilik programları ile şöhreti yakalayan fenomen gelin Hanife Gürdal, özel hayatı ile sık sık sosyal medyanın diline düşüyordu. Özellikle başörtüsünü çıkardıktan sonra yaptığı olay paylaşımlarla dikkatleri üzerine çeken Gürdal, bu kez ayrılık kararı ile gündem oldu.

15 GÜN İÇİNDE BOŞANMIŞ

Bir süredir problem yaşadığı eşi Kemal Ayvaz ile ayrılık kararı aldıklarını duyuran fenomen gelin, Instagram’dan yaptığı paylaşımda boşanma dilekçelerini imzaladıklarını açıkladı. Taşınma anlarını gösteren paylaşımıyla evleri de ayırdıklarını duyuran Hanife, “Bu süreçte kimseyle konuşmak istemiyorum. Onun dışında anlaşmalı boşanıyoruz. İmzaladık dilekçeyi o da adliyeye verdikten sonra 15 gün içerisinde boşanabiliyormuşuz. Benim için her şey gayet normal. Paylaştığım şeylerden anlam çıkarmayın.” dedi.

“YAKINDAN TAKİP EDEN DÜŞMANLARIM VAR”

Sözlerine ağza alınmayacak hakaretlerle devam eden Gürdal, “Hikayemi çok yakından takip eden düşmanlarım var; arkadaşlar paket servisimiz bitmiş; yoksa mutlaka size k.çınıza kına yakmanız için bir kına göndermek isterdim. Ama şimdilik yakmayın” şeklinde konuştu.

DEKOLTELİ PAYLAŞIMDA BULUNMUŞTU

Hanife Gürdal, fotoğrafçı eşi Kemal Ayvaz ile iki kez nikah masasına oturmuştu. Hanife, geçtiğimiz gün Kemal Ayvaz ile olan tüm fotoğraflarını silip, dekolteli fotoğrafını paylaşmıştı. Paylaşımın üzerine takipçilerinden, “Kemal’den yine mi ayrıldın pozlar o yüzden mi” şeklinde yorumlar gelmişti.

Kaynak: Snob Magazin

YORUMLAR

WORDPRESS: 0