Iker Casillas ve eşi Sara Carbonero'nun boşanacaklarına yönelik iddialar yalanlandı - 7/24 Haber | Son dakika - Güncel Haberler - Korona Haber

Iker Casillas ve eşi Sara Carbonero’nun boşanacaklarına yönelik iddialar yalanlandı

Iker Casillas ve eşi Sara Carbonero’nun boşanacaklarına yönelik iddialar yalanlandı

Dünya futbolunun efsane kalecilerinden Iker Casillas ile gazeteci ve sunucu eşi Sara Carbonero son haftalarda büyük kriz içerisinde olduğu ve ...

TÜSİAD, Marsh Türkiye ve Zurich Sigorta “2021 Küresel Riskler Raporu”nu tanıttı
Davos da pandemi kurbanı; Dünya Ekonomik Forumu internete taşındı
Makyajı abartan Aleyna Tilki, eleştiri oklarının hedefi oldu: Boya reklamı mı bu?

Dünya futbolunun efsane kalecilerinden Iker Casillas ile gazeteci ve sunucu eşi Sara Carbonero son haftalarda büyük kriz içerisinde olduğu ve ikilinin 12 yıllık ilişkilerine nokta koyacakları iddia edilmişti.

İspanyol dergi Hola, bir başka İspanyol yayın organı Lecturas’ın haberini yalanladı ve ünlü çifte yakın kaynaklardan edindikleri bilgilerden yola çıkarak söz konusu ayrılığın yaşanmayacağını ifade etti.

HASTALIĞINI NÜKSETTİRECEK GELİŞMELER YAŞANDI

Casillas-Carbonero çiftine yakın kaynaklar, yaşadıkları sağlık sorunları nedeniyle böyle bir ayrılığın söz konusu olmadığını ve çiftin bu süreçte birlikte olarak birbirlerine destek verdikleri belirtildi.

BİR ÖPÜCÜKLE TÜM DÜNYA ÖĞRENMİŞTİ

2009 yılından bu yana birlikte olan çiftin ilişkisini, İspanya Milli Takımı’nın 2010 Dünya Kupası zaferinden sonra Casillas’ın Carbonero’yu canlı yayında öpmesiyle tüm dünya öğrenmişti. 2016 yılında dünya evine giren ünlü çiftin iki oğlu bulunuyor.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0