Kremlin: Putin Koronavirüs aşısını kameralar önünde olmayacak, hangi aşıyı olduğu açıklanmayacak - 7/24 Haber | Son dakika - Güncel Haberler - Korona Haber

Kremlin: Putin Koronavirüs aşısını kameralar önünde olmayacak, hangi aşıyı olduğu açıklanmayacak

Kremlin: Putin Koronavirüs aşısını kameralar önünde olmayacak, hangi aşıyı olduğu açıklanmayacak

T24 Dış Haberler Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, bugün Koronavirüs'e karşı aşı olacak Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in kamuoyu önünde aşı ...

BioNTech-Pfizer’dan AB’ye 200 milyon dozun üzerinde aşı
Fenerbahçe, aşılanan sağlık çalışanlarının maçlarda ağırlanması için TFF’ye başvurdu
Şili’de 6 aylık bebeğe yanlışlıkla Covid-19 aşısı yapıldı

T24 Dış Haberler

Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, bugün Koronavirüs’e karşı aşı olacak Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in kamuoyu önünde aşı olmayacağına ve hangi aşıyı olduğunun açıklanmayacağını söyledi. 

CNN’de yer alan habere göre, gazetecilerle konuşan Kremlin Sözcüsü Peskov, Putin’in bugün gün sonunda aşı olabileceğini söyledi. Pek çok dünya liderinin aksine Putin’in kameralar önünde aşı olmayacağını söyleyen Peskov, “Putin kameralar önünde aşı olmaktan hoşlanmıyor, bize güvenmeniz gerekecek” dedi. 

Putin’in insanları aşı olmaya teşvik etmek için kameralar önünde aşı olmaya neden sıcak bakmadığını anlatan Peskov “Başkan, aşıyla ve üretimiyle ilgili çok sayıda etkinlikle, toplantıda açıklamalarda bulundu. Yani Başkan, aşıya teşvik etmek için çok çalıştı. Kameralar önünde aşı olmaktan ise hoşlanmıyor” dedi. 

Peskov, Putin’in hangi aşıyı olacağının da açıklanmayacağını söyledi ancak Rusya’da onaylanan Sputnik V, EpiVacCorona ya da CoviVac olacağını söyledi. 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0