PUBG Mobile dünya çapında 1 milyar indirmeye ulaştı - 7/24 Haber | Son dakika - Güncel Haberler - Korona Haber

PUBG Mobile dünya çapında 1 milyar indirmeye ulaştı

PUBG Mobile dünya çapında 1 milyar indirmeye ulaştı

Dünya çapında büyük bir popülerlik kazanan PUBG Mobile kısa bir süre önce zirve noktasına ulaştı. Mobil oyun sektörünün gelişmesine katkıda ...

En İyi 10 Cities: Skylines Modu
Ergin Ataman: Kariyerimde CSKA Moskova karşısında böyle bir şey yapanı görmedim
F.Bahçe’nin Squid Game koreografisine cevabı sosyal medyayı yıktı: 1905 numaralı oyuncu elendi

Dünya çapında büyük bir popülerlik kazanan PUBG Mobile kısa bir süre önce zirve noktasına ulaştı. Mobil oyun sektörünün gelişmesine katkıda bulunan oyunlardan biri olan Pubg Mobile, küresel çapta bir milyar indirme sayısına ulaşmayı başardı.

Sık sık güncelleme yapılan oyunda,18. sezon güncellemesi sonrası yapılan yenilikler büyük beğeni topladı. Android ve iOS için ücretsiz deneyimi geliştirilmeye devam ederken, Battle Royale oyunlar arasında adından bahsettirmeye de devam etmekte. Çıktığı ilk günden itibaren her kesim mobil kullanıcısını bir araya getiren Pubg Mobile, 2020’de 1 milyar dolarlık kazancı aşarak en çok kazanan 5 mobil oyun arasında yer aldı.

PUBG MOBILE HAYRANLARINA “TEŞEKKÜR” MESAJI YAYINLANDI!

Hafta sonu PUBG Corp., PUBG Mobile’ın yakın zamanda dünya çapında 1 milyar indirmeye ulaşarak büyük bir kilometre taşını arkalarında bıraktıklarını duyurdu. KRAFTON bu sevindirici haber vesilesiyle tüm hayranlarına bir “teşekkür” mesajı yayınlandı.

Piyasada üçüncü yılını kutlayan PUBG Mobile’ın bu kadar kısa süre içerisinde 1 milyar kullanıcı tarafından indirilmesi büyük bir başarı. Her yaştan oyuncuyu bir araya getiren oyun, PC ve konsollara göre çok daha fazla oyuncuya sahip. Bunun yanı sıra PC ve konsol dengesi de çok beğenilen PUBG Mobile’de, oyun içi düzeltmeler yeni gelen güncellemeler ile devam ediyor.

PUBG, Steam üzerinden oynanan PC Test Sunucuları’nda 11.1 güncellemesinin piyasaya sürülmesiyle yeni içerikler getirdi. En önemlisi, 1.11 yamasıyla Metal Gear Solid V- Style Futbol Balloons’u Battle Royale macerasını getirmesi, bu da oyuncular için oyun keyfini önemli derecede artırıyor.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0