Sezercik'in velayet isyanı: Annesi, erkek arkadaşıyla yataktayken kızımı da yanına alıyormuş - 7/24 Haber | Son dakika - Güncel Haberler - Korona Haber

Sezercik’in velayet isyanı: Annesi, erkek arkadaşıyla yataktayken kızımı da yanına alıyormuş

Sezercik’in velayet isyanı: Annesi, erkek arkadaşıyla yataktayken kızımı da yanına alıyormuş

Yeşilçam'ın 'Sezercik'i Sezer İnanoğlu ile Mehtap Meral İnanoğlu'nun evliliği 2013'te bitti. Bakırköy 7'nci Aile Mahkemesi'nde velayet davası ...

Tarkan’dan Metin Akpınar ve Müjdat Gezen mesajı
İrem Derici: Kazandığımın yarısını estetiğe yatırdım
Acun’un yüzünü en çok o güldürdü! Hasan Can Kaya izlenme oranıyla Exxen’i kasıp kavurdu

Yeşilçam’ın ‘Sezercik’i Sezer İnanoğlu ile Mehtap Meral İnanoğlu’nun evliliği 2013’te bitti. Bakırköy 7’nci Aile Mahkemesi’nde velayet davası açan oyuncu Sezer İnanoğlu, 12 yaşındaki kızı A.A.İ.’nin annesinden şiddet gördüğünü iddia etti.

“FİZİKİ VE PSİKOLOJİK ŞİDDETLE YAŞIYOR”

“Kızım, gerekli bakımı alamadığı gibi fiziki ve psikolojik şiddet, hatta tacizle baş başa yaşıyor.” diyen İnanoğlu, bir an önce evladının velayetini almak istediğini söyledi.

SEVGİLİSİYLE AYNI YATAKTA

Velayet duruşmasında tanık olarak dinlenen Sezer İnanoğlu’nun annesi Aysel İnanoğlu ise kan dondurucu iddialarda bulunarak, “Torunumun anlattığına göre; annesi, erkek arkadaşıyla yataktayken onu da yanına alıyormuş.” dedi.

“BENİ DE YANLARINA ALIYORLARDI”

20 Şubat 2020’de annesinin şiddetine maruz kaldığı öne sürülen 12 yaşındaki A.A.İ.’nin Beykoz Çocuk Büro Amirliği’nde verdiği ifadede “Annem bana ‘Seni istemiyorum, git babanla yaşa’ diyerek vurdu. Sevgilisiyle yatarken beni de yanlarına alıyorlardı. Annemden çok korkuyorum.” dediği ortaya çıktı.

Kaynak: Hürriyet

YORUMLAR

WORDPRESS: 0