Sivasspor'da Tyler Boyd: Beşiktaş için de çok önemliydi - 7/24 Haber | Son dakika - Güncel Haberler - Korona Haber

Sivasspor’da Tyler Boyd: Beşiktaş için de çok önemliydi

Sivasspor’da Tyler Boyd: Beşiktaş için de çok önemliydi

Beşiktaş'tan Sivasspor'a kiralık olarak gelen ve Galatasaray'a bir de gol atan Tyler Boyd maçın ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu ...

Fenerbahçe bu sezon derbi kazanamadı
PSG yenilgisi sonrası Fransız basını Burak Yılmaz’ı övüp Yusuf Yazıcı’yı eleştirdi
Saat Tamiri ve Modelleri

Beşiktaş’tan Sivasspor’a kiralık olarak gelen ve Galatasaray‘a bir de gol atan Tyler Boyd maçın ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş için de çok önemli bir maç olduğunu ifade eden Tyler Boyd: “Bugün çok önemli bir maçtı. Beşiktaş için de çok önemliydi. Sivas’a puan kazandırdık. Zor bir maçtı. Rakibimiz çok zorlu, Saha şartları da zorlu. Sahadan ötürü daha çabuk yoruluyorsunuz, kaslarınız yoruluyor. Takım olarak çok iyiydik. Savaştık, mücadele ettik, 1 puan aldık” dedi.

FAJR: ÇOK İYİ MÜCADELE ETTİK

Sivassporlu Fayçal Fajr ise, “Bu çok zor bir maçtı. Büyük bir kulübe karşı oynadık. Takım olarak baştan sona mücadele ettik. İşimizi iyi yaptık. Sadece ilk 11 değil, yedeklerle beraber çok iyi mücadele ettik. Bu puanı sonuna kadar hak ettik” dedi.

Sivasspor kalecisi Ali Şaşal’ı da değerlendiren Fajr, “Ali Şaşal’ı ayrı bir yere koymak lazım. Son dakikalarda çok iyiydi, birkaç defa orada topu engelledi. Hakan ve Uğur da vücuduyla topu engellediler. Biz takım olarak buradan puan aldık” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0