Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan muhalefetin Berat Albayrak eleştirilerine sert çıktı: Damat kadar taş düşsün başınıza - 7/24 Haber | Son dakika - Güncel Haberler - Korona Haber

Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan muhalefetin Berat Albayrak eleştirilerine sert çıktı: Damat kadar taş düşsün başınıza

Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan muhalefetin Berat Albayrak eleştirilerine sert çıktı: Damat kadar taş düşsün başınıza

Partisinin Meclis'teki grup toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. CHP'nin son günlerde Berat ...

Rusya’da Navalni’nin serbest bırakılması için protestolar bu hafta da sürüyor: 260 kişi gözaltına alındı
Meteoroloji bölge bölge uyardı! Yağışlar 4 gün boyunca etkili olacak
Stoltenberg: Avrupa’nın savunmasını önemli ölçüde ABD, Büyük Britanya, Türkiye gibi AB üyesi olmayan ülkeler sağlıyor

Partisinin Meclis’teki grup toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. CHP’nin son günlerde Berat Albayrak üzerinden kendilerini eleştirmesine yanıt veren Erdoğan, “Damat da damat! Damat kadar taş düşsün başınıza” diyerek Albayrak’ın bakanlık dönemindeki başarılarını hatırlattı.

“DAMAT KADAR TAŞ DÜŞSÜN BAŞINIZA”

Son haftalarda yapılan paylaşımların dikkatini çektiğini aktaran Erdoğan, “Yatıp kalkıyorlar ‘damat da damat’ Damat kadar taş düşsün başınıza. Şurada Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı yaptığı yıllardan itibaren sayın Berat Bey’in attığı adımları CHP zihniyetinde görmek mümkün mü? Yok” dedi.

“DAMAT DİYE DALGA GEÇTİĞİNİZ BERAT BEY DÖNEMİNDE OLDU BUNLAR”

Açıklamalarına devam eden Erdoğan, “Tutturmuşlar ‘şu kadar para nerede, bu kadar para nerede?’ Kaybolan bir şey yok. Hepsi Merkez Bankası rezervinde. Ve şu anda da hamdolsun döviz rezervimiz kendini toparlamaya başladı. İşte buralarda çalışıyoruz. Bizim bir tane sismik araştırma gemimiz yoktu. O dönemde Berat Bey döneminde mevcut bakanımız da kendisinin yardımcısı idi 3 tane sondaj gemisi aldık. Şimdi yine alıyoruz. Ve filomuz dünyadaki en güçlüler haline geliyor. Ey o tweetleri atanlar. İşte ‘damat’ diye dalga geçtiğiniz Berat Bey döneminde oldu bunlar” ifadelerine yer verdi.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0