Spor camiasından şehit askerler için başsağlığı mesajı - 7/24 Haber | Son dakika - Güncel Haberler - Korona Haber

Spor camiasından şehit askerler için başsağlığı mesajı

Spor camiasından şehit askerler için başsağlığı mesajı

Bingöl'den Tatvan'a gitmek üzere kalkış yapan helikopterin düşmesi sonucu şehit olan 11 asker için spor camiası başsağlığı mesajı yayımladı ...

Helikopter kazasında şehit düşen askerle ilgili yürek yakan detay: 3 ay önce baba olmuş
Ukrayna Devlet Sınır Koruma Servisi: Sınır yakınlarında askeri hareketlilik yok
İki Rus paraşütçü asker, Belarus’ta yapılan tatbikatta hayatını kaybetti

Bingöl’den Tatvan’a gitmek üzere kalkış yapan helikopterin düşmesi sonucu şehit olan 11 asker için spor camiası başsağlığı mesajı yayımladı.

Fenerbahçe Spor Kulübü mesajında, “Bitlis’e bağlı Tatvan ilçesinin yakınlarında askeri helikopterin düşmesi sonucu şehit olan askerlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına ve Türk Silahlı Kuvvetleri’ne başsağlığı; yaralanan askerlerimize acil şifalar dileriz. Türkiye Bayrağı Milletimizin başı sağ olsun” ifadeleri kullanıldı.

Galatasaray Spor Kulübü‘nden yayımlanan mesajda, “Bitlis’in Tatvan ilçesinde kaza kırıma uğrayan askeri helikopterde şehit olan askerlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine başsağlığı; yaralı askerlerimize acil şifalar dileriz” denildi.

Beşiktaş JK yayımladığı mesajda, “Bingöl’den Tatvan’a gitmek üzere kalkış yapan helikopterin düşmesi sonucu şehit olan kahraman askerlerimize Allah’tan rahmet; ailelerine, yakınlarına ve milletimize başsağlığı, yaralanan askerlerimize acil şifalar dileriz” ifadelerine yer verdi.

Trabzonspor‘dan yapılan açıklamada, “Türk Silahlı Kuvvetleri’ne ait askeri helikopterin Bitlis’in Tatvan ilçesinde düşmesi sonucunda şehit olan kahraman askerlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine ve ordumuza başsağlığı, yaralı askerlerimize de acil şifalar diliyoruz” ifadeleri kullanıldı.


TIKLAYIN – Tatvan’da askeri helikopter düştü; biri korgeneral 11 asker şehit oldu, 2 asker yaralandı

TIKLAYIN – Milli Savunma Bakanı Akar: Kazanın hava şartları nedeniyle olduğu değerlendiriliyor

YORUMLAR

WORDPRESS: 0