Trump döneminde Beyaz Saray'da çalışan danışman anlattı: Taylor Swift dinlediğim için 'Kovulmak mı istiyorsun' dediler - 7/24 Haber | Son dakika - Güncel Haberler - Korona Haber

Trump  döneminde Beyaz Saray’da çalışan danışman anlattı: Taylor Swift dinlediğim için ‘Kovulmak mı istiyorsun’ dediler

Trump döneminde Beyaz Saray’da çalışan danışman anlattı: Taylor Swift dinlediğim için ‘Kovulmak mı istiyorsun’ dediler

T24 Dış Haberler ABD'de Donald Trump döneminde Beyaz Saray'da çalışan Olivia Troye, bir gün çalışırken şarkıcı Taylor Swift'in bir şarkısını ...

Sabah başyazarı Barlas: Azil girişimi, Trump 2024’te yeniden aday olamasın diye başlatıldı, siyasi muhalif olmak Rusya’da zor da Amerika’da kolay mı sanki?
Trump, “kendine ihanet ettiğine” inandığı Cumhuriyetçilerden “intikam” almaya hazırlanıyor
Jurgen Klopp: Donald Trump ve Boris Johnson’ın kazandığı iki seçim, tüm dünya adına kötü bir işaretti

T24 Dış Haberler

ABD’de Donald Trump döneminde Beyaz Saray’da çalışan Olivia Troye, bir gün çalışırken şarkıcı Taylor Swift‘in bir şarkısını açtığı için uyarıldığını söyledi. Troye, başka bir çalışanın kendisine “Swift’in Trump’ı pek sevdiğini sanmıyorum. Kovulmak mı istiyorsun?” dediğini aktardı.

Trump döneminde ABD Başkanı Yardımcısı Mike Pence’in danışmanlarından biri olan Olivia Troye, Beyaz Saray’da çalışırken başına gelenleri MSNBC kanalına anlattı.

Covid-19’la ilgili katıldığı bir toplantıdan çıkan Troye, toplantının ardından odasında yüksek sesle Taylor Swift dinlerken birinin kapıyı çalarak “Kovulmaya mı çalışıyorsun?” dediğini aktardı.

Troye, o anları şöyle anlattı: “Bana ‘Swift’in Trump’ı pek sevdiğini sanmıyorum. Eğer biri bunu duyarsa arkanı kollamalısın. Dikkatli ol’ dedi.

Eski ABD Başkanı Trump, şarkıcı Swift 2018’de Tennessee seçimlerinde Demokratları destekledikten sonra onu ‘daha az sevmeye başladığını’ söylemişti.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0